Kontakt oss

Wergeland-Halsvik AS


Irene Kjelby Wergeland
Konsernsjef, Daglig leder
Telefon: +47 90 99 69 93
E-post: irene@wergeland.com

Trond Molland
Logistikksjef miljøtjenester
24h on-call service: +47 906 59 888
E-post: trond@wergeland.com

Wergeland Holding AS


Irene Kjelby Wergeland
Konsernsjef
Telefon: +47 90 99 69 93
E-post: irene@wergeland.com

Ragnhild Reknes
KHMS
Telefon: +47 46 96 19 92
E-post: ragnhild@wergeland.com

Linda Tunsberg Børnes
Controller
Telefon: +47 974 60 698
E-post: linda-b@wergeland.com

Wergeland Base AS


24 timers vakt-telefon
24 timers vakt-telefon
Tel./Mob.: +47 940 05 414
E-post: kai6@wergeland.com

Even Rambjørg
Base leder
Tel: +47 91 65 36 45
E-post: even@wergeland.com

Wergeland Holding AS


Anne Gunn Ynnesdal

Ansvarlig for ansettelsesavtaler
Tel: +47 57 78 18 08
E-post: annegunn@wergeland.com

Wergeland Safeport AS


Trygve Wergeland
Daglig leder
Tel: +47 980 00 232
E-post: trygve@wergeland.com

Wergeland AS


Hugo Sleire
Dagleg leiar
Telefon: +47 48 17 44 59
E-post: hugo@wergeland.com

Linda Steinsund
Salg betong
Telefon: +47 57 78 18 00 / +47 57 78 18 11
E-post: linda@wergeland.com

Repparfjord Eiendom AS


Hugo Sleire
Dagleg leiar
Telefon: +47 48 17 44 59
E-post: hugo@wergeland.com

SEND EN MAIL TIL RESEPSJONEN FOR GENERELLE SPØRSMÅL OG FORESPØRSLER