Kontakt oss

Wergeland-Halsvik AS


Irene Kjelby Wergeland
Konsernsjef, Daglig leder
Telefon: +47 90 99 69 93
E-post: irene@wergeland.com

Trond Molland
Logistikksjef miljøtjenester
24h on-call service: +47 906 59 888
E-post: trond@wergeland.com

Wergeland Safeport AS


Trygve Wergeland
Daglig leder
Tel: +47 980 00 232
E-post: trygve@wergeland.com

Erik Navdal
Prosjektleder NDT/Inspeksjon
Tel: +47 966 13 453
E-post: navdal@safeport.no

Torbjørn Leknes
Administrasjons koordinator
Tel: +47 57 78 18 00 / +47 976 85 475
E-post: leknes@safeport.no

Wergeland Base AS


24 timers vakt-telefon
24 timers vakt-telefon
Tel./Mob.: +47 940 05 414
E-post: kai6@wergeland.com

Even Rambjørg
Base leder
Tel: +47 91 65 36 45
E-post: even@wergeland.com

Wergeland Holding AS


Irene Kjelby Wergeland
Konsernsjef
Telefon: +47 90 99 69 93
E-post: irene@wergeland.com

Rune Måren
KHMS-/Personalsjef
Telefon: +47 99 20 64 66
E-post: rune@wergeland.com

Linda Tunberg Børnes
Kontroller
Telefon: +47 974 60 698
E-post: linda-b@wergeland.com

Wergeland AS


Terje Wergeland
Avdeling betong
Telefon: +47 57 78 18 23 / +47 48 29 66 29
E-post: terje@wergeland.com

Linda Steinsund
Salg betong
Telefon: +47 57 78 18 00 / +47 57 78 18 05
E-post: linda@wergeland.com

Repparfjord Eiendom AS


Hugo Sleire
Dagleg leiar
Telefon: +47 48 17 44 59
E-post: hugo@wergeland.com

Send en mail til resepsjonen for generelle spørsmål og forespørsler

Disse feltene er obligatorisk

Skriv ditt navn og/eller navnet på bedriften henvendelsen kommer fra
Din e-post adresse
Skriv hva henvendelsen gjelder
Skriv din melding her