Kontakt oss

Wergeland-Halsvik AS


Erik Brohjem
CEO
Phone: +47 90 99 69 93
E-mail: erik.brohjem@wergeland.com

Trond Molland
Logistikksjef miljøtjenester
24h on-call service: +47 906 59 888
E-post: trond@wergeland.com

Wergeland Holding AS


Irene Kjelby Wergeland
Konsernsjef
Telefon: +47 90 99 69 93
E-post: irene@wergeland.com

Trygve Wergeland
Ass. konsernsjef, eiendom og forretningsutvikling
Telefon: +47 98 00 02 32
E-post: trygve@wergeland.com

Tom Erik Sandnes
KHMS - leder
Telefon: +47 97 74 80 88
E-post: tomerik@wergeland.com

Jan Olav Eidsnes
CFO
Telefon: +47 47 71 64 76
E-post: janolav@wergeland.com

Wergeland Base AS


Trygve Wergeland
CEO
Phone: +47 98 00 02 32
E-mail: even@wergeland.com

On-call duty phone
24-hour
Phone: +47 940 05 414
E-mail: kai6@wergeland.com

Even Rambjørg
Base Manager
Phone: +47 91 65 36 45
E-mail: even@wergeland.com

Wergeland Safeport AS


Thomas Myhr Eide
Daglig leder
Tel: +47 413 45 555
E-post: thomaseide@wergeland.com

Wergeland AS


Sindre Wergeland
Dagleg leiar
Telefon: +47 47 85 60 21
E-post: sindre@wergeland.com

Linda Steinsund
Salg betong
Telefon: +47 57 78 18 00 / +47 57 78 18 11
E-post: linda@wergeland.com

Repparfjord Eiendom AS


Hugo Sleire
Dagleg leiar
Telefon: +47 48 17 44 59
E-post: hugo@wergeland.com

Ta kontakt for spørsmål, forespørsler og bestillinger:

Ring oss gjerne på telefon: +47 57 78 18 00 eller fyll ut kontaktskjema under